מכירה פומבית 64 - part III חלק ה'
30.8.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 548:
olio su tela raff.volto di giovane firmato in basso a destra
הערכה:
€50 - €100
עמלת בית המכירות:
25%
cm. 30×40