מכירה פומבית 64 - part III חלק ז'
1.9.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo

פריט 598:

Young Alexander olio su tavola raff.peshereccio al molo firmato e datato 1908
cm. 51×76

הערכה:
€500 - €600

cm. 51×76