מכירה פומבית 64 - part III חלק ז'
1.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 598:
Young Alexander olio su tavola raff.peshereccio al molo firmato e datato 1908
הערכה:
€500 - €600
עמלת בית המכירות:
25%