Auction 64 - part III Part 8
Sep 2, 2020
(your local time)
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 606:
olio su tela raff.paesaggio sec.XIX
€800 - €900
Auction house commission:
25%