Auction 64 - part IV Part 7
Sep 12, 2020
 Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo

LOT 788:

secretaire epoca Luigi XVI intarsiato in legni vari sec. XVIII
cm. 97,5×40,5 h. 138,5

€600 - €700
Auction house commission: 20%

cm. 97,5×40,5 h. 138,5