Auction 64 - part IV Part 7
Sep 12, 2020
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
View demo
LOT 788:
secretaire epoca Luigi XVI intarsiato in legni vari sec. XVIII
€600 - €700
Auction house commission: 20%