Auction 64 - part IV Part 8
Sep 13, 2020
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italy
View demo
LOT 818:
tazza da puerpera in maiolica istoriata sec.XVIII
€300 - €350
Auction house commission: 20%