מכירה פומבית 97 חלק ג'
Antiques, Works of Art & Books
25.9.20
פורטוגל
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 1007:
JOSÉ PINHO SÉC. XIX/XX
נמכר ב: €160
הערכה:
€150 - €300
עמלת בית המכירות: 17%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
JOSÉ PINHO SÉC. XIX/XX
"Figura Masculina". Óleo sobre platex. Assinado e datado de 1966. Dim.: 62 x 45 cm.