מכירה פומבית 97 חלק ג'
Antiques, Works of Art & Books
25.9.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 1028:
CINZEIRO NEO-MANUELINO EM PRATA
נמכר ב: €75
75
הערכה:
€75 - €150
עמלת בית המכירות: 17%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
Portuguesa do séc. XIX/XX, decorado com folhagens, esferas armilares e escudos portugueses. Contraste (Javali) de 833 milésimas, em uso desde 1887-1938. Peso aprox.: 180 gr. Diâm.: 18 cm.