מכירה פומבית 72
INTERIORS AUCTION - ANTIQUES & DESIGN
24.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Via Guido Cavalcanti, 8 - 20127 Milan
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Thursday sept 24 2020
I session (lots 1 - 294) - start 10 am CET
II session (lots 300 - 542) - start 4 pm CET
פריט 21:
Alzatina in argento 800 cesellato, gr. 900 ca. Punzoni sul fondo. XX secolo.
נמכר ב: €400
הערכה:
€250 - €450
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים