מכירה פומבית 72
INTERIORS AUCTION - ANTIQUES & DESIGN
24.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Via Guido Cavalcanti, 8 - 20127 Milan
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Thursday sept 24 2020
I session (lots 1 - 294) - start 10 am CET
II session (lots 300 - 542) - start 4 pm CET
המכירה הסתיימה
פריט 37:
Due candelabri in argento 800 cesellato a cinque fiamme, gr. 1930 ca. complessivi. Punzoni alla base. XX secolo. ...
עוד...
|
|
|
נמכר ב: €800
מחיר פתיחה:
€
550
הערכה:
€700 - €1,200
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
|