מכירה פומבית 72
INTERIORS AUCTION - ANTIQUES & DESIGN
24.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Via Guido Cavalcanti, 8 - 20127 Milan
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Thursday sept 24 2020
I session (lots 1 - 294) - start 10 am CET
II session (lots 300 - 542) - start 4 pm CET
פריט 407:
PAOLO BUFFA (Attr.) (Milano, 1903-1970). Otto sedie in legno. Anni '50. Difetti e mancanze.
1,000
הערכה:
€1,200 - €1,400
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים