מכירה פומבית 64 חלק ב'
15.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 852:
Mario Bionda 1913-1985 olio su tela raff.figure firmato e datato in bassoa destra, ’68 sul retro
הערכה:
0
עמלת בית המכירות: 20%
לפרטים נוספים