מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 442:
Specchierina Luigi XVI in legno intagliato e laccato color polenta, Piemonte fine sec.XVIII
נמכר ב: €1,100
הערכה:
€100 - €150
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
cm.62xh.125