מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 466:
Specchiera Luigi Filippo in legno intagliato e dorato, sec.XIX
נמכר ב: €200
הערכה:
€100 - €150
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
cm. 100x h. 170