מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 535:
Scrittoietto verticale Carlo X lastronato in mogano e filettato, sec.XIX
הערכה:
€400 - €450
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים