Auction 12 Part 2
Sep 29, 2020
(your local time)
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
Terms of sale
View demo
LOT 587:
Coppia di specchiere in legno intagliato e dorato, sec.XIX
Sold for: €850
€300 - €350
Auction house commission: 24%