מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 807:
Candeliere in vetro di Murano policromo, sec.XX
הערכה:
€200 - €250
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
h.cm.44, difetti