מכירה פומבית 12 חלק ב'
29.9.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 810:
Piccolo comò Direttorio a tre cassetti lastronato in ciliegio e filettato in acero, Toscana sec.XIX
הערכה:
€300 - €350
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
cm.62x42 h. 88