מכירה פומבית 12 חלק ב'
Casa d'aste Boetto
29.9.20
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 1039:

נמכר ב: €500
€500 - €550
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 29.9.20 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Coppia di grandi vasi in marmo bianco con coperchio, ricca montatura in bronzo dorato con teste di caproni, Francia fine sec.XIX
h.cm.48