מכירה פומבית 2007 Modern and Contemporary Art
Casa d'aste Boetto
28.10.20
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

Prima sessione - 2020-10-28 15:00:00 - dal lotto 1 al lott 179

Seconda Sessione - 2020-10-28 18:00:00- dal lotto 180

פריט 114:

BARLAFANTE IVAN (1967-)
Marrone 2007
vetro e legno cm 60x60

נמכר ב: €500
€500 - €550
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.10.20 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

BARLAFANTE IVAN (1967-)
Marrone 2007
vetro e legno cm 60x60
firmato, datato e titolato sul retro
provenienza: Galleria La Nuvola, Roma

Marrone 2007
glass and wood 23,62x23,62 in
signed, dated and titled on the reverse
provenance: Galleria La Nuvola, Rome