מכירה פומבית 2007 Modern and Contemporary Art
28.10.20
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

Prima sessione - 2020-10-28 15:00:00 - dal lotto 1 al lott 179

Seconda Sessione - 2020-10-28 18:00:00- dal lotto 180

פריט 118:

ROCCO BORELLA (1920-1994)
Cromemi 1962
olio su tela cm 94x75

נמכר ב: €2,000
1,300
הערכה:
€1,300 - €1,500
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

ROCCO BORELLA (1920-1994)
Cromemi 1962
olio su tela cm 94x75
firmato, datato e titolato sul retro

Cromemi 1962
oil on canvas 37x29,52 in
signed, dated and titled on the reverse