מכירה פומבית 9 SELECTION MODERN AND CONTEMPORARY ART
5.11.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Piazza D'Azeglio 22, 55049 Viareggio
Wednesday nov 5 2020, 5 pm CET.

פריט 1:

Hans Jörg Glattfelder, Senza Titolo, 1972

HANS JÖRG GLATTFELDER
Senza Titolo ...

נמכר ב: €100
הערכה:
€200 - €300
עמלת בית המכירות: 22% לפרטים נוספים
מע"מ: 17% על העמלה בלבד

HANS JÖRG GLATTFELDER
Senza Titolo, 1972
Serigrafia su carta
dimensioni: 59cm x 42cm
Certificazione: Firmato e datato fronte opera - Provenienza Arte Struktura