מכירה פומבית 9 SELECTION MODERN AND CONTEMPORARY ART
5.11.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Piazza D'Azeglio 22, 55049 Viareggio
Wednesday nov 5 2020, 5 pm CET.

פריט 7:

Giuseppe Chiari, Senza Titolo

GIUSEPPE CHIARI
Senza Titolo
Tecnica ...

הערכה:
€700 - €1,000
עמלת בית המכירות: 22% לפרטים נוספים
מע"מ: 17% על העמלה בלבד

GIUSEPPE CHIARI
Senza Titolo
Tecnica mista su carta
dimensioni: 50cm x 70cm
Certificazione: Firmato fronte opera - Autentica Archivio Chiari