מכירה פומבית 5
4.11.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Tuesday nov 4 2020, 3 pm CET

פריט 4:

נמכר ב: €550
הערכה:
€600 - €1,200
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

ARGENTERIE GANCI CARMELO di Giuseppe Morandino, Milano, XX secolo.
Vaso in argento 800. Sul bordo inferiore reca punzoni: 800; 110MI. Peso: 1137 gr. H Cm 42; Ø Cm 17.