מכירה פומבית 5
4.11.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Tuesday nov 4 2020, 3 pm CET

פריט 33:

הערכה:
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

RAADVAD KNIVFABRIKER, Rustfri, Danimarca, inizio XX secolo
Sei coltelli in silverplate con decorazioni liberty. Sul manico recano punzoni: P, torcia e doppia torre e ABSA.