מכירה פומבית 5
4.11.20
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Tuesday nov 4 2020, 3 pm CET

פריט 183:

Maestro Bolognese del XVIII secolo

נמכר ב: €220
הערכה:
€250 - €500
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

"Madonna con Bambino". Olio su tela. Cm 38,5x27,5.