מכירה פומבית 5
4.11.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Tuesday nov 4 2020, 3 pm CET

פריט 200:

נמכר ב: €3,500
3,500
הערכה:
€4,000 - €8,000
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

Ambito di Paolo Caliari detto il Veronese, XVI secolo
"Apostoli al sepolcro". Olio su tela. Cm 138x148.