מכירה פומבית 5
4.11.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Tuesday nov 4 2020, 3 pm CET

פריט 221:

Maestro Emiliano del XVII secolo "Betsabea al bagno". Olio su tela. Cm 68x46,7.

Maestro Emiliano del XVII secolo

2,500
הערכה:
€4,000 - €8,000
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

"Betsabea al bagno". Olio su tela. Cm 68x46,7.