מכירה פומבית 9 חלק ב'
Antiques & Works of Art
4.12.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 838:
TITA COSTA
נמכר ב: €150
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
TITA COSTA
"Ele, ela e o cão"
Técnica mista, acrílico e colagem sobre tela, assinada e datada 1985.
Dim: 78x64 cm.