מכירה פומבית 11 חלק ב'
22.10.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

Seconda Tornata

giovedì 22 otobre 2020

ore 20.45 | Dal n.131 al n.265

פריט 132:

GRANDE PIATTO DA MURO – LARGE WALL PLATE

280
עמלת בית המכירות: 23% לפרטים נוספים

Antica porcellana decorata con paesaggio con pagode policrome su fondo bianco. Imari, fine secolo XVIII. Cm d 39.
Ancient porcelain decorated with landscape with polychrome pagodas on a white background. Imari, late 18th century. Cm d 39.