מכירה פומבית 11 חלק ד'
24.10.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

Quarta Tornata

sabato 24 ottobre 2020

ore 18.00 | Dal n.426 al n.605

פריט 456:

TRAMONTO – SUNSET

נמכר ב: €130
עמלת בית המכירות: 23% לפרטים נוספים

TRAMONTO – SUNSET
Dipinto ad olio su tavola in cornice laccata. Firmato Gaetano Samalitro. Secolo XX. Cm 39×30.
Oil painting on panel in lacquered frame. Signed Gaetano Samalitro. 20th century. Cm 39×30.