מכירה פומבית 381 חלק א'
Antiques and Modern & Contemporary Art
16.11.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 42:
HOGAN, João Manuel Navarro Hogan (1914-1988)
נמכר ב: €170
הערכה:
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 24.6%
Xilogravura sobre papel
Assinada e datada de 1960
Edição 2/30
Dim. aprox.: 26 x 33,5 cm.
Proveniência
Colecção Professor Doutor António Rodrigues, Crítico de Arte