מכירה פומבית 381 חלק א' Antiques and Modern & Contemporary Art
16.11.20 (הזמן המקומי שלך)
פורטוגל

פריט 44:

Victor VASARELY (1906 - 1997)
Litografia sobre papel

נמכר ב: €300
הערכה:
€300 - €500
עמלת בית המכירות: 24.6%

Victor VASARELY (1906 - 1997)
Litografia sobre papel
Assinada, edição n.º 25/75
Dim. aprox.: 36 x 26 cm.