פריט 415:
PEDRO PROENÇA (n. 1962)
1,500
€1,500 - €3,000
עמלת בית המכירות: 24.6%
PEDRO PROENÇA (n. 1962)
Óleo sobre tela
Assinado
Dim. aprox.: 120 x 90 cm.