מכירה פומבית 8
SILVERWARE, PAINTINGS, ASIAN ART AND ART OBJECTS
10.11.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Tue nov 10 2020, 2.30 pm CEST
פריט 5:
Pompeo Mariani (Monza 1857 - Bordighera 1927)
3,500
הערכה:
€3,500 - €5,000
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
Veduta portuale
Olio su tavola
Firmato in basso a destra
Port view
Oil on panel
Signed lower right
32x50 cm