מכירה פומבית 8
SILVERWARE, PAINTINGS, ASIAN ART AND ART OBJECTS
10.11.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Tue nov 10 2020, 2.30 pm CEST
פריט 13:
Scuola Italiana della fine XVIII secolo
נמכר ב: €400
הערכה:
€400 - €600
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
Paesaggio boschivo
Olio su tela
An Italian school of the late eighteenth century
Wooded landscape
Oil on canvas
26,5x37 cm