מכירה פומבית 8 SILVERWARE, PAINTINGS, ASIAN ART AND ART OBJECTS
Lucas aste
10.11.20
Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano, איטליה
Tue nov 10 2020, 2.30 pm CEST

פריט 130:

Scuola fiamminga del XVIII secolo

Volto ...

€300 - €500
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 10.11.20 בבית המכירות Lucas aste

Volto della Vergine
Olio su tela
Flemish school of the eighteenth century
Face of the Virgin
Oil painting on canvas
29 x 20 cm