מכירה פומבית 8 SILVERWARE, PAINTINGS, ASIAN ART AND ART OBJECTS
10.11.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano
Tue nov 10 2020, 2.30 pm CEST

פריט 315:

Vassoio con ampolle

3,500
הערכה:
€3,500 - €5,000
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Vassoio con ampolle , in bronzo dorato e finemente sbalzato
Centro Italia XVIII secolo
Mancanti di tappi
Tray with ampoules, in gilded and finely embossed bronze
Central Italy 18th century
Missing caps
28,5x23 cm (vassoio-tray)
Altezza 13,5 cm