מכירה פומבית 65
23.11.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Paolo Sarpi, 6 - Milan
Lunedì 23 novembre 2020, ore 16.

פריט 34:

Scuola dell'Italia settentrionale, secolo XVI
Cristo portacroce

נמכר ב: €1,000
הערכה:
€800 - €1,200
עמלת בית המכירות: 28% לפרטים נוספים

Cristo portacroce
olio su rame
cm 20 x 17