מכירה פומבית 6 Modern and Contemporary Art
2.12.20
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Mercoledì 2 dicembre, ore 15.30

פריט 73:

1,000
הערכה:
€1,500 - €3,000
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

LORENZO VIANI (Viareggio 1882 - Lido di Ostia 1936) “Vagero”, 1925. Tecnica mista su carta applicata su faesite. Cm 15x23,5. Opera firmata al centro Lorenzo Viani. Reca scritta Vagero 1925.