מכירה פומבית 6 Modern and Contemporary Art
2.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Mercoledì 2 dicembre, ore 15.30

פריט 160:

נמכר ב: €1,500
1,000
הערכה:
€1,500 - €3,000
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

PINO PINELLI (Catania, 1938) “Pittura B, Milano 1990”. Tecnica mista in teca di plexiglass. Cm 40x30. Opera intitolata, datata e firmata al retro ”Pittura B”, Milano 1990 Pino Pinelli.