מכירה פומבית 6 Modern and Contemporary Art
2.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via San Vitale, 23a - 40125 Bologna
Mercoledì 2 dicembre, ore 15.30

פריט 163:

נמכר ב: €3,000
1,000
הערכה:
€1,500 - €3,000
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

QUINTO GHERMANDI (Crevalcore 1916 – San Lazzaro di Savena 1994) “Ala”, 1959. Scultura in bronzo. Cm 83x34x10. Opera firmata e datata alla base Q. Ghermandi 1959. Pezzo unico.