מכירה פומבית 65
Antiques
12.12.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
Sat dec 12 2020, 3 pm CEST
פריט 12:
scultura raff.San Giovanni Battista in legno laccato e dorato sec.XVI
4,000
הערכה:
€4,000 - €4,500
עמלת בית המכירות: 20%