מכירה פומבית 65
Antiques
12.12.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
Sat dec 12 2020, 3 pm CEST
פריט 19:
ribalta lastronata in noce e radica, cornici ebanizzate mossa sul fronte Lombardia sec.XVIII |
2,000
הערכה:
€2,000 - €2,300
עמלת בית המכירות: 20%