מכירה פומבית 65
Antiques
12.12.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
Sat dec 12 2020, 3 pm CEST
פריט 36:
olio su tavola raff.paesaggio, scuola fiamminga sec.XVIII
1,800
הערכה:
€1,800 - €2,000
עמלת בית המכירות: 20%