Auction 65
Antiques
Dec 12, 2020
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italy
View demo
Sat dec 12 2020, 3 pm CEST
LOT 130:
olio su tela raff.dama nelle vesti di Diana sec.XVIII
3,000
€3,000 - €3,400
Auction house commission: 20%