מכירה פומבית 70 Modern and Contemporary Art
14.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Vivaio, 24 - 20122 Milano

פריט 26:

Mario Nigro
H 104 R16 (ORME)
olio su ...

נמכר ב: €1,000
1,000
הערכה:
€1,000 - €2,000
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

Mario Nigro
H 104 R16 (ORME)
olio su carta applicata su tela, cm 70x100
firma, titolo e data
sul retro: firma e data

eseguito nel 1988

Provenienza
Galleria Toselli, Milano
Collezione privata, Torino