מכירה פומבית 70 Modern and Contemporary Art
14.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Vivaio, 24 - 20122 Milano

פריט 28:

Ross Bleckner
UNTITLED
olio su ...

10,000
הערכה:
€10,000 - €15,000
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

Ross Bleckner
UNTITLED
olio su cartoncino, cm 76,5x55,5
sul retro: firma e data

eseguito nel 2001

Provenienza
Lehmann Maupin Gallery, New York
Collezione privata, Torino

Esposizioni
Ross Bleckner. Pearl, Galleria In Arco, Torino e Studio d'Arte Raffaelli, Trento, novembre 2001 - gennaio 2002