מכירה פומבית 312
17.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via C.Cattaneo, 55

פריט 3:

WILFREDO LAM (1902 - 1982)
Senza titolo.

נמכר ב: €220
הערכה:
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 26% לפרטים נוספים

Senza titolo.

Senza titolo.

50 x 70 cm

Litografia

40/99. Tiratura e firma a matita in basso. Carta Arches, France. Lievi difetti.