מכירה פומבית 10
29.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Piazza D'Azeglio 22, 55049 Viareggio

פריט 9:

Oddino Guarnieri, Senza Titolo, 1969

Oddino Guarnieri
Senza Titolo, 1969

הערכה:
€350 - €500
עמלת בית המכירות: 22% לפרטים נוספים
מע"מ: 17% על העמלה בלבד

Oddino Guarnieri
Senza Titolo, 1969
Olio su cartoncino riportato su tela
Dimensioni: 40cm x 30cm
Certificazione: Firmato e datato fronte opera