מכירה פומבית 97 חלק ב'
17.12.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo

פריט 207:

נמכר ב: €30
עמלת בית המכירות: 22% לפרטים נוספים

GIACOMO PORZANO (1925- 2006) LITOGRAFIA a colori “Donna con la sigaretta”, esemplare 76/99, firmata in basso a destra.

cm 70×50